جهانی شدن

در راستای جهانی شدن و متمدن ! شدن ، دولت فخیمه اقدام به افزایش قیمت بلیط های هواپیما کرده اند. خب بعد از تشکر از این اقدام متهورانه و محیر العقول که حتی از خریدن آن بلیط ها و سوار شدن به آن هواپیماها عجیب تر است، به سایر امور بین المللی بپردازیم. فکر کنم استاندارد ترین مورد حقوق کارمندان است. میانگین حقوق یک کارمند در کشورهایی که قیمت هر نفر ساعت پرواز در آنها 60 $ است ، حدود 1200 یورو میاشد. یعنی با حقوق دریافتی میتوانند 20 ساعت پرواز داشته باشند. اما در ایران این عدد 303 هزار تومان میباشد. یعنی میتوان 5 ساعت پرواز داشت . خب از انجا که من مهندس نیستم و همیشه با ریاضیات مشکل داشتم ، مخصوصا مبحث نامعادلات ، خواهشمندم یک نفر بیاید و من را روشن کند. شما که دارین زحمت میکشین لطفا تفاوت بین لوفتانزا و ایرفرانس و قطر ایرویز با هواپیمایی یاس و تابان و کاسپین رو هم در نظر بگیرین ! 

*نمیشه فقط ماموریت خارجی بریم؟ خب من میترسم سواراین هواپیماها بشم! 

/ 9 نظر / 15 بازدید
بهار

والا ریحانه جان منهم تا حالا سوار هواپیما نشدم چون میترسم به خاطر همین نه از قیمتهاش خبر دارم نه بقیه چیزهاش، احتمالا این گرونی هم مثل بقیه چیزها ارتباط مستقیم با یارانهها داره!

ا

یعنی چی ؟از این هم که هست گرونتر [ناراحت]...خسته نباشن واقعا ...حالا خوبه کار می کنید ....من که همون کار هم ندارم

ا

وب جالب دارید خوشحال شدم با افکارت آشنا شدم ....یه سوال آخرش چه کاره اید؟؟؟

سکینه

[لبخند] مرسی اومدی و کلی بوی خوب واسم آوردی.... من حاضرم سختی سفر با اتوبوس رو به جون بخرم ولی سوار این هواپیماهای داغون نشم....

قاسم

درود بر سرکار علیه .. این بلیط هواپیما برای همون مدیر های بین اللملی است ، چشم نقطه چین کور ما سوار مینی بوس هم نمی تونیم بشیم .. ما زحمت لینک شدن را کشیدیم ولی دو چشم دیگر هم از این ور و اون ور کش رفتیم ، دریغ از یک لینک آشنا .. تکلیف کنید ببینیم چه خبر است ..

ا

وای خدای من [تعجب] یعنی شیراز- تهران چند شده ؟!!!یه ماه پیش که من رفتم 46 هزار بود