خان در راه

شبیه به لعبت الملوک وقتی بلوتوس برایش شعر میخواند ذوق میکنم وقتی می آیم نظرات آخرین پستم را بخوانم و میبینم نه اثری از نظر است و نه پست !‌من از قدیم و ندیم ارادت خاصی به پرشین بلاگ داشتم که الان ارادتم کاااامل شد!‌

روزی مردی از راهی میگذشت. در راه گرسنه شد و خربزه ای را که داشت برید و نیمی از آن را خورد و گفت نیم دیگرش را میگذارم که با خود فکر کنند که خانی از این جا گذشته و نیم خربزه خود را به جا گذاشته. کمی به خربزه نگاه کرد و دلش نیامد از آن بگذرد. نیم دیگر را خورد وبا خود گفت " حالا هرکس رد شود فکر میکند که خانی رد شده و ندیمی داشته و نیم خربزه را خودش خورده و ربعش را ندیمش خورده " .مجددا دلش نیامد و آن باقیمانده را هم خورد. فکر کرد اگر الان کسی رد شود و پوست و تخم خربزه را ببیند میفهمد که خانی رد شده و دو ندیم داشته و خربزه را خورده اند و پوست و تخمش را گذاشته اند.

مجددا دلش نیامد از تخم ها بگذرد آنرا هم خورد و گفت حالا همه فکر میکنند خانی بوده و دو ندیمی و چهار پایی که خربزه را خورده اند و تخمش را استرش خورده است و پوستش را گذاشته اند.

کمی نگاه کرد به پوست و پوست را هم خورد و گفت حالا نه خانی آمده و نه خانی رفته!‌

کلا پرشین بلاگ هم بر همین مبنا برنامه ریزی شده که نه خانی میاید و نه خانی میرود!‌

/ 9 نظر / 14 بازدید
8DEY

از هـــمـــه کـــس و هـــمـــه چــــیز دلـــــم گـــرفـــــته... [ناراحت]

8DEY

بدون اجازه لینکت کردم منو ببخش

محمدرضا ناظم بکایی

سلام... من دیدم یه مدته اینجا خبری نیست پس بگو کار، کار پرشین بلاگ بوده... حالا مطلبتون چی بوده...

8DEY

ممنون که اومدی فراموشم نکن

حرف هایی به هبچکس

سلام جانم مرسی که که به من سر زدی اگه میخوای تنهاییت رو با بلاگت و خواننده های بلاگت پر کنی .... اما نوشتنت خوبه بودنت هم.

سيده زهرا علوي

سلام این مطلب جدید که زیبا و جذاب بودحالا مطلب قبلی چه بود؟ موفق باشید یاحسین

8dey

لطفا بهم سر بزنین!

بهارمامان امیر

ریحانه جا ن چشممون به این پرشین بلاگ سبز شد از بس که انتظار اومدن تو کشیدیم چقدر دیر آپ کردی[لبخند]

کامران

فقط کامنت ریحانه جان اخ بدم میاد میان میگن عجب وبی داری خیلی عالیه تو پرانتز لبا س زیر افق [خنده][خنده] من که معتاد این کامنتای دوستا نیستم محتاجم نیستم مث لعبتم خر کیف نمی کنم[مغرور] این روزا کامنت کم میزارن شما چطور؟